האתרים שלנו:

בוקינג ישראל

חברת בוקינג העולמית היא אחת מחברות התיירות הגדולות ביותר בעולם המספקות שירותי תיירות שונים בדגש על נושא הזמנת מקומות לינה ברחבי העולם. לחברת בוקינג יש רשימה של אלפי נכסים אותם ניתן להזמין, החל מאכסניות בתקציב נמוך ועד אתרי נופש יוקרתיים, וכל מה שביניהם. חלק משמעותי מהצלחת החברה ניתן לייחס לשירות הלקוחות של החברה. 

שירות הלקוחות הבינלאומי של החברה מוכר וידוע למרבית המשתמשים המזמינים מקומות לינה דרך האתר, אך לא כולם יודעים כי לחברה ישנו שירות לקוחות בעברית מלאה המספק שירות מהיר ואיכותי לציבור דובר העברית, מה שמהווה יתרון משמעותי ללקוחות ישראלים שאולי לא מרגישים בנוח באנגלית. היכולת לתקשר בשפת האם שלך, במיוחד כאשר אתה מתמודד עם אתגרים הקשורים לנסיעות, יכולה להקל מאוד על הנושא.

שימו לב בעוד שירות הלקוחות הבינלאומי של החברה פועל 24 שעות ביממה, שירות הלקוחות הישראלי פועל לרוב במתכונת מעט מצומצמת (בעיקר בכל הקשור לשירות לקוחות בשעות הלילה).

כדאי לדעת, כי במידה ושירות הלקוחות איננו זמין עבורכם בזמן ההתקשרות, תוכלו ליצור קשר עם שירות הלקוחות הבינלאומי ללא בעיה, או להמתין ליום המחרת ולשוחח עם נציג שדובר עברית.

חדשים באתר בוקינג? מעוניינים בטיפים שימושיים שלא כולם מכירים? לחצו על הקישור למדריך המלא והמקיף לאתר בוקינג העולמי ותוכלו להזמין את החופשה הבאה שלכם בראש שקט  – המדריך המקיף לאתר בוקינג

איך יוצרים קשר עם שירות הלקוחות בעברית

  • הדרך הראשונה ליצירת קשר עם שירות הלקוחות היא דרך דף העזרה של האתר
  • מוקד השירות הטלפוני (בעברית) – ‭03-3741783‬
  • מוקד השירות הבינלאומי (זמין גם בעברית) – 44-2033202739‬+
  • מייל – במידה ואתם מעוניינים תוכלו לשלוח מייל לחברה דרך הכתובת [email protected]

הזמנת מלונות בישראל

כאשר אתם מבצעים הזמנה למלון בחו"ל, היות ואתם תיירים אינכם נדרשים לשלם מע"מ (יתכנו חיובים אחרים דוגמת מיסי תיירות)' אך במידה ואתם אזרחים ישראלים המעוניינים לבצע הזמנה דרך אתר בוקינג למלון בישראל הרי שיש צורך בתשלום מע"מ כחוק.

בעבר כאשר לקוח ישראלי ביצע הזמנה למלון בישראל דרך אתר בוקינג, הוא יכול היה לראות באתר בוקינג את המחיר ללא מע"מ כאשר בעת ההגעה למלון היה הלקוח נדרש לשלם את המע"מ בדלפק המלון.

במסגרת תביעה שהוגשה למול חברת בוקינג בנושא הטעיית צרכנים, הגיעה החברה להסדר בו היא תחל להציג את המחיר המלא באתר החל מחודש יולי 2023 כך שלקוחות ישראלים יוכלו לראות את המחיר המלא ולקבלהחלטה מושכלת בנוגע להזמנת מקום הלינה.

כתבה בנושא

Booking.com
אז מה היה לנו?

אולי יעניין אותך...