האתרים שלנו:

שירותי העברות של בוקינג – Booking Taxi

Booking Taxi שירות מוניות של אתר בוקינג

אתר Booking.com, האתר המוכר והידוע בתחום הזמנת מקומות הלינה בחו"ל, מציע שירות הזמנת מוניות על מנת להבטיח חווית נסיעה ללא קושי עבור המשתמשים בו. השירות נועד לספק שירותי הסעות מ/אל שדה התעופה בצורה נוחה, פשוטה ובטוחה.

בשנת 2019, Booking.com רכשה את אתר Rideways.com ומיתגה אותו מחדש תחת השם-Booking.com Taxi. השירות מתמקד בעיקר במתן שירותי העברות בין שדות תעופה ומקומות הלינה ומאפשר לנוסעים לארגן את האיסוף שלהם משדה התעופה ישירות בפלטפורמת Booking.com לאחר הזמנת מקום הלינה שלהם.

הזמנה קלה ואישור

הזמנת שירותי העברות דרך אתר בוקינג היא תהליך פשוט. האישור מיידי, ואם התוכניות שלכם משתנות, אתם יכולים לבטל את ההזמנה בחינם עד 24 שעות לפני זמן האיסוף המתוכנן שלכם. גמישות זו מאפשרת לכם לתכנן את הטיול שלגם בראש שקט, בידיעה שאתם יכולים להתאים את הסידורים שלכם במידת הצורך.

הכירו את הנהג שלכם

עם ההגעה, תפגשו עם הנהג אשר יוכל לקחת אתכם לרכב ולהסיע אתכם ליעד המבוקש. השירות של בוקינג כולל גם מעקב אחר הטיסה שלכם, כך שהנהג שלכם יהיה מודע למצב הטיסה ויחכה לכם גם אם הטיסה שלכם תתעכב. 

הגיעו בבטחה ליעד

עם שירות המוניות של Booking.com תוכלו להגיע ליעדכם במהירות ובבטחה. אין צורך להמתין בתור למונית או למצוא תחבורה ציבורית. השירות נועד לספק מעבר חלק משדה התעופה ללינה שלך, ולאפשר לכם להתחיל את הטיול שלך בצורה חלקה.

איך זה עובד?

התהליך פשוט, מזמינים את הנסיעה הרצויה בקישור הזה, מקבלים אישור, פוגשים את הנהג, מגיעים ליעד ומתחילים להנות מהטיול! השירות נותן מענה לגדלים שונים של קבוצות, עם אפשרויות ל-1-3 נוסעים או 4-7 נוסעים. הרכבים נעים בין אפשרויות סטנדרטיות ועד אפשרויות לנסיעה ברכבי מנהלים.

מה כלול במחיר?

שירות המוניות של Booking.com מספק מחיר ברור מראש הכולל את כל המסים, העמלות, התגמול וחיובי האגרה. עבור איסוף משדה התעופה, המחיר כולל גם את שירות Meet & Greet, כאשר הנהג עוקב אחר הטיסה שלך וממתין 45 דקות לאחר הטיסה שלך נוחתת. עבור שירותי מוניות לשדה התעופה או איסוף אחר שאינו משדה התעופה, הנהג ימתין 15 דקות לאחר זמן האיסוף המתוכנן. בקשות מיוחדות או שינויים בטיול עשויים לגרור עלויות נוספות.

לסיכום

שירות מוניות Booking.com מייצג התפתחות משמעותית בהתפתחות החברה מפלטפורמת הזמנת מלונות לספק שירותי נסיעות מקיף. על ידי שילוב שירות המוניות בפלטפורמה שלה, Booking.com משפרת את הנוחות עבור המשתמשים שלה, מה שהופך אותה לחנות אחת לצרכי נסיעות. הגישה הממוקדת בלקוח, השירות הקל לשימוש והתמחור התחרותי הופכים אותה לאופציה מבטיחה עבור מטיילים ברחבי העולם.

אז מה היה לנו?

אולי יעניין אותך...