האתרים שלנו:

יורופקאר השכרת רכב

חברת יורופקאר (Europcar) היא חברת השכרת רכב הפועלת בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי העולם. החברה, שנוסדה בשנת 1949 בצרפת, הפכה עם השנים לאחת מחברות השכרת הרכב המובילות באירופה, והתרחבה לאזורים אחרים בעולם, כאשר בישראל מיוצגת החברה על ידי חברת אלבר השכרת רכב.

בנוסף למותג יורופקאר מנהלת החברה גם את מותג השכרת הרכב Keddy, מותג השכרת רכב בתקציב נמוך

יורופקאר מציעה מגוון רחב של רכבים שיתאימו לצרכים של לקוחות שונים, לרבות מכוניות חסכוניות, רכבי יוקרה, טנדרים ואפילו מכוניות חשמליות. לקוחות החברה יכולים לבחור מבין אפשרויות השכרה שונות, כגון השכרה יומית, שבועית ולטווח ארוך. החברה מציעה גם שירותים נוספים כגון מערכות ניווט GPS, כסאות ילדים וכיסוי ביטוחי.

אחד המאפיינים המרכזיים של Europcar הוא רשת המיקומים הענפה שלה. לחברה למעלה מ-3,300 מיקומים ברחבי העולם, כולל שדות תעופה מרכזיים, מרכזי ערים ותחנות רכבת. מה שמקל על הלקוחות לאסוף ולהחזיר את המכוניות השכורות שלהם במקומות נוחים. אתר החברה גם מאפשר ללקוחות להשוות בקלות מחירים ודגמי רכב במקומות שונים.

Europcar מציעה גם תוכנית נאמנות, תוכנית Privilege, שמתגמלת לקוחות תכופים בהטבות כגון שדרוגים חינם, עדיפות לביצוע צ'ק-אין ותעריפים מוזלים. בנוסף, לחברה יש אפליקציה לנייד המאפשרת ללקוחות לנהל את ההזמנות שלהם, להציג את היסטוריית ההשכרות שלהם ולגשת להטבות של תוכנית הנאמנות שלהם.

במונחים של קיימות, Europcar התחייבה להפחית את ההשפעה הסביבתית שלה על ידי הצעת כלי רכב חסכוניים יותר בדלק וקידום שיתוף מכוניות. החברה משקיעה גם בכלי רכב חשמליים והיברידיים ופועלת להפחתת פליטת ה-CO2 שלה.

לסיכום, יורופקאר היא חברת השכרת רכב מוכרת ואמינה המציעה מגוון רחב של רכבים ואפשרויות השכרה גמישות ללקוחות. רשת המיקומים הנרחבת והשירותים הנוספים שלו הופכים אותו לבחירה נוחה למטיילים. החברה מציעה גם תוכנית נאמנות ואפליקציה לנייד כדי לשפר את חווית הלקוח.

אז מה היה לנו?

אולי יעניין אותך...