האתרים שלנו:

KIWI – חיפוש טיסות חכם ונוח

KIWI.com הוא אתר הזמנת טיסות בינלאומי שמציע למשתמשים כלים מתקדמים לחיפוש והשוואת טיסות. האתר מתמחה בשילוב טיסות מחברות תעופה שונות כדי ליצור את המסלול המשתלם ביותר, תכונה הידועה בשם "Mix & Match". בנוסף לטיסות, KIWI מציע גם אפשרויות להזמנת מלונות והשכרת רכב, מה שהופך אותו לפלטפורמה מקיפה לתכנון נסיעות.

שימו לב: אתר Travelto הוא אתר מידע בלבד ואינו קשור לאתר Kiwi בשום צורה שהיא,, במידת הצורך נא פנו את החברה באופן ישיר

אתר קיווי הוקם בשנת 2012 על ידי יזמים צ'כים ומציע לנוסעים אפשרות לחפש ולהשוות מחירי טיסות ממגוון חברות תעופה וסוכני נסיעות.

מאפיינים עיקריים:

  • חיפוש משולב: KIWI מאפשר לחפש טיסות בין נקודות שונות, כולל שילובים של טיסות מחברות תעופה שונות שאינן בהכרח בעלות בריתות.
  • מפת מחירים: המערכת מציגה מפה אינטראקטיבית עם מחירי טיסות ליעדים שונים, מה שמקל על משתמשים למצוא עסקאות אטרקטיביות.
  • גמישות בתאריכים: האתר מאפשר חיפוש גמיש של תאריכים, כך שניתן למצוא את המחירים הזולים ביותר בטווח זמן מסוים.
  • אפשרויות סינון מתקדמות: המשתמשים יכולים לסנן תוצאות לפי קריטריונים שונים כמו משך הטיסה, מספר העצירות, חברות תעופה ספציפיות ועוד.
  • שירות לקוחות: שימו לב ששירות הלקוחות של KIWI מיועד ללקוחות קיימים בלבד
קיווי חיפוש טיסות
קיווי חיפוש טיסות

התחייבות Kiwi.com Guarantee: לנסוע בראש שקט

מה זה Kiwi.com Guarantee?

Kiwi.com Guarantee היא החבילה המושלמת למי שרוצה לנסוע ללא דאגות. השירות כולל הגנה מפני שיבושים, צ'ק-אין אוטומטי ותמיכה 24/7 בצ'אט, כדי להבטיח שהנסיעה שלכם תעבור בצורה חלקה ונטולת הפתעות.

ההגנה מפני שיבושים

  • החבילה הבסיסית: אם חברת התעופה שינתה, ביטלה או דחתה את הטיסה שלכם, Kiwi.com דואגת לכם. תקבלו החזר כקרדיט באתר, ותוכלו גם לבקש החזר כספי מלא דרך החברה המפעילה. זה אומר שברוב המקרים, לא תצטרכו לדאוג למציאת פתרון חלופי – Kiwi.com תעשה זאת בשבילכם.

  • חבילת פרימיום: למי שרוצה קצת יותר שקט נפשי, יש אפשרות לשדרג לחבילת פרימיום שמציעה הגנה נרחבת יותר ומגוון שירותים נוספים.

צ'ק-אין אוטומטי

שכחתם לעשות צ'ק-אין? אין בעיה. פשוט תספקו את פרטי הדרכון או תעודת הזהות שלכם לפחות 24 שעות לפני היציאה, ו-Kiwi.com ידאגו לכל השאר. ברגע שחברת התעופה תאפשר, הצ'ק-אין יתבצע אוטומטית וכרטיסי העלייה למטוס יישלחו אליכם דרך האפליקציה או ישירות למכשיר הנייד שלכם.

תמיכה 24/7 בצ'אט

נתקעתם באמצע הלילה? עם Kiwi.com, תמיד יש מי שידאג לכם. התמיכה זמינה 24/7 בצ'אט, כך שאם יש לכם שאלה או בעיה, תמיד יהיה מי שיסייע לכם מיד. ולא, אין עמלות נוספות – רק מה שהחברה המפעילה תחייב.

כל הפרטים המלאים מופיעים באתר הרשמי, נא קראו אותם היטב לפני השימוש באתר 

אנו מזכירים שוב שלאתר Travelto אין שום קשר ישיר לחברת KIWI ואין לנו אפשרות לסייע בהתנהלות מום

אז מה היה לנו?

אולי יעניין אותך...