האתרים שלנו:

גילוי נאות

היסטוריה קצרה

הקמת קבוצת אתרי Travelto.co.il החלו למעשה באתר הראשון שבניתי לתחום התיירות ושנולד כאשר התחלתי לתכנן חופשה שנתית לפאפוס שבקפריסין, בזמנו הייתי בין הראשונים שהחלו לנפוש ביעד זה וכמות המידע על המקום הייתה לוקה בחסר. מכיוון שיש לי אהבה גדולה לשיתוף מידע החלטתי להרים את הכפפה ולפתוח קבוצת פייסבוק שבה יוכלו המבקרים/ות במקום לשתף את חוות הדעת האמיתית שלהם מהאזור ללא מסננים. לאחר מספר שבועות של פעילות בקבוצה ומכיוון שהתחלתי לשים לב שהשאלות מתחילות לחזור על עצמן, החלטתי לבנות במקביל לקבוצה אתר ירכז את כל המידע הדרוש לתכנון טיול באזור וקח נולד לו האתר הראשון – פאפוס קפריסין, עם הזמן התחלתי לבנות אתרי אינטרנט נוספים העוסקים בנושאי תיירות, בין האתרים שבניתי ניתן למצוא אתר לאזור היער השחור, אתר שעוסק בנושא מדיניות כבודה בחברות הלואוקוסט אתר לאזור דובאי ואבו דאבי, בודפשט שבהונגריה ועוד. כיום אני מתמקד בבניית אתר מרוכז בשם טרוולטו שיכיל את מידע מסודר וטיפים שימושיים לטובת כל הטסים בעתיד.

על מנת להפעיל ולעדכן את האופרציה הזו נדרשת השקעה רבה בכל יום בכדי להביא לכם את הטיפים וההמלצות הטובים והיעילים ביותר לחופשה שלכם.

בכדי לממן את הפעילות השוטפת של האתר ולהמשיך לאסוף ולעדכן בטיפים ומידע נוסף, נעשה שימוש בלינקים פרסומיים שמזכים אותנו בעמלה צנועה בעבור הרכישות / הזמנות שמתבצעות דרכנו, דבר שאנו מקווים שיוכל לאפשר לנו להמשיך ולבנות אתרים ליעדים נוספים.

שאלות ותשובות

האם אשלם יותר בקניה דרך לינק פרסומי?

ממש לא!

העמלה מתקבלת מאתרי המכירות עצמם (בוקינג, HotelsCombined וכו') כעמלת שיווק ואינה מייקרת לכם את הרכישה כלל.

איך אתם יכולים לעזור?

בקלות!
נעזרתם בהמלצות שלנו? מתכננים להזמין מלון / אטרקציה / רכב ? נשמח אם תעשו זו דרך אחד הקישורים שבאתר. (אגב זה תקף לכל יעד בעולם ולא רק ליעדים שכבר בנינו עבורם אתר ייעודי).

Booking – האתר המוכר והידוע להזמנת מלונות.
Hotels – אתר מומלץ לחיפוש מלונות.
Hotelscombined – אתר המשווה מחירי מלונות באתרים שונים.
TripAdvisor – השוואת מחירי מלונות באתר טריפאדוויזור
RentalCars – מנוע להשוואת מחירי השכרת רכב בעולם
SkyScanner – מנוע להשוואת מחירי טיסות
Suntransfers – הזמנת שאטלים משדה התעופה למלון – מבית טריפאדוויזור
Viator – פורטל ענק של אטרקציות ברחבי העולם – מבית טריפאדוויזור

כמובן שאין כל חובה להשתמש בקישורים והינכם מוזמנים/ות להנות מהמידע הרב באתר ככל שתחפצו.

חופשה מהנה.

אז מה היה לנו?