הצהרת נגישות – לאתר Travelto.co.il ולשאר אתרי הקבוצה

כללי

אתר Travelto.co.il ושאר אתרי הקבוצה הרשומים בשמות מתחם שונים שואפים להבטיח כי שירותיהם יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. Travelto.co.il השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתרים שלה יהיו קלים יותר לשימוש ונגישים יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שכל אדם זכאי לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתרי קבוצת Travelto.co.il

אתרי הקבוצה עושים שימוש בתוסף UserWay Website Accessibility אשר מפעיל את הנגישות באתר. כלי זה נועד לשפר את העמידה בהנחיות הנגישות לתוכן האינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של אתרי הקבוצה על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן מספר רגעים כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור

אנו המפעילים את האתרים השייכים לקבוצת Travelto.co.il ממשיכים במאמצינו לשפר את הנגישות של האתרים והשירותים שלנו, תוך אמונה שחובה מוסרית קולקטיבית היא לאפשר שימוש בלתי פוסק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכן על אתרי הקבוצה לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. דבר זה יכול להיות תוצאה לכך שטרם מצאנו או זיהנו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן באתרי הקבוצה או זקוקים לסיוע עם כל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

יצירת קשר

אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר איתנו ונשמח לסייע