האתרים שלנו:

פאפוס

פאפוס שבקפריסין היא עיירת נופש הממוקמת בחלק הדרום מערבי של קפריסין. ברמה האישית יש לי אליה סנטימנטים לא מועטים, היא בעצם היעד הראשון שבניתי עבורו אתר אינטרנט משלו, אומנם בעבר בניתי לא מעט אתרי אינטרנט בתחומים שונים ומגוונים אך מעולם לא חשבתי לבנות אתר אינטרנט שלם שעוסק כולו ביעד ספציפי אחד.

העיר פאפוס משמשת גם כבירת מחוז העונה לאותו השם ומהווה כ15% משטח האי קפריסין, באזור תוכלו למצוא לא מעט אטרקציות ומקומות מעניינים נוספים, כך לדוגמה תוכלו לשחות סביב סלע אפרודיטה המפורסם, לשוט לאזור הלגונה הכחולה והמדהימה שבאקמאס, לראות צבי ים בחוף הצבים שבלארה, להתרשם מהעושר הארכאולוגי שבפארק הארכיאולוגי בפאפוס, ליהנות מפארק מים מהנה בעיר, לטבול במרחצאות, לסייר בכפרים שבאזור ולטעום מהמטבח הקפריסאי ועוד ועוד.

עם פתיחת קו הטיסות של חברת הלואוקוסט ריינאייר בין תל אביב לפאפוס והמחירים הזולים שהם מציעים (בתקופות מסוימות בשנה, ניתן למצוא טיסות בעלות של 5 אירו בלבד לכיוון), יותר ויותר ישראלים החלו לגלות את האזור ובוחרים בו כיעד לחופשה קרובה ומהנה ולא פעם כתחליף לחופשת קיץ באילת. המטיילים המגיעים לאזור בחורף משלבים לרוב טיול לאתר הסקי החביב הממוקם בפסגת הרי הטרודוס.

במידה ואתם מחפשים טיסות מוזלות מציע לקרוא את הטיפים וההסבר המופיעים בפוסט סקייסקנר – SkyScanner – מדריך מקיף לחיפוש טיסות זולות

כפי שציינתי ליעד זה קיים אתר ייעודי העוסק כולו באזור פאפוס קפריסין ובו תוכלו למצוא את הכל הפרטים המעניינים והחשובים לטיול באזור, האתר כולל רשימת מלונות מומלצים, אטרקציות חשובות, טיפים, טברנות שלא כדאי להפסיד, מסלולי טיול מומלצים ועוד, ואם זה לא מספיק ישנה גם קבוצת פייסבוק גדולה ופעילה בשם "מטיילים בפאפוס- פאפוס קפריסין" בה תוכלו לשאול שאלות והתייעץ עם חברי הקבוצה שביקרו או מתכננים לבקר באזור.

חופשה מהנה ואל תשכחו לשתף אותנו בחוויות

אז מה היה לנו?

אולי יעניין אותך...