האתרים שלנו:

אפליקציות ניווט מומלצות

רשימת אפליקציות חינמיות מומלצות לניווט בחו"ל. חלק מהאפליקציות שברשימה דורשות חיבור לאינטרנט וחלקן לא. כך או כך תמיד מומלץ שיהיה לכם טלפון הכולל אפשרות גלישה (בין אם מדובר בחבילת גלישה מהארץ או בכרטיס סים וירטואלי דוגמת הכרטיס של איירלו – Airlo) כיוון שאז תוכלו לנווט תוך התייחסות לעדכונים בזמן אמת.

רשימת תוכנות ניווט מומלצות

גוגל מפות

מפות גוגל - Google Maps (חינם)

אפליקציית מפות גוגל היא אחד מיישומי הניווט הפופולריים ביותר. האפליקציה מציעה ממשק ידידותי למשתמש עם ניווט קולי מונחה שלב אחר סיבוב. הוא גם מספק עדכוני תנועה בזמן אמת, הכוונה לנתיב ומידע על תחבורה ציבורית. יתרון נוסף בGoogle Maps, היא האפשרות להוריד מפות לשימוש לא מקוון כך שניתן לנווט גם כאשר אינך מחובר לאינטרנט.

טיפ: כדי להוריד מפה לשימוש לא מקוון, יש לחפש את המיקום שברצונך להוריד ולאחר מכן הקש על שם המיקום בתחתית המסך. הקש על "הורד" ובחר את האזור שברצונך לשמור.

קישורי הורדה: הורדה למערכת IOS | הורדה למערכת אנדרואיד

וייז

וייז - Waze (חינם)

תוכנת הניווט של Waze היא אפליקצייה המסתמכת על מידע המבוסס על ידי קהילת המשתמשים בכדי לספק עדכוני תנועה בזמן אמת, תאונות וסכנות בדרכים. האפליקציה כוללת ניווט מפורט מונחה קול ומציע מסלולים חלופיים המבוססים על תנאי התנועה. Waze מאפשרת לך להתחבר לחברים ולשתף את זמן ההגעה המשוער שלך, כדי שהם ידעו מתי לצפות לך.

טיפ: כדי להתאים אישית את חוויית Waze שלך, עבור אל "הגדרות" ובחר "ניווט". משם, תוכל להתאים את ההדרכה הקולית, אפשרויות המסלול והגדרות התצוגה.

הורדה למערכת IOS | הורדה למערכת אנדרואיד

MAPS.ME

מאפס.מי - Maps.me (חינם) 

Maps.me היא אפליקציית ניווט המציעה מפות לא מקוונות והנחיות מפורטות. האפליקציה כוללת מפות מפורטות עבור למעלה מ-195 מדינות ומספקת מידע על עסקים מקומיים, אטרקציות ותחבורה ציבורית. Maps.me גם מאפשרת לך לשמור מיקומים מועדפים וליצור מסלולים מותאמים אישית.

טיפ: כדי לשמור מיקום מועדף, פשוט הקש והחזק את המפה ולאחר מכן בחר "הוסף למועדפים". כדי ליצור מסלול מותאם אישית, הקש על המיקום שאליו ברצונך לנווט ולאחר מכן בחר "הוסף עצירה".

הורדה למערכת IOS | הורדה למערכת אנדרואיד

HERE WeGo

Here WeGo (חינם)

Here WeGo היא אפליקציית ניווט המציעה הנחיות קוליות מפורטות, מידע על תחבורה ציבורית ועדכוני תנועה בזמן אמת. היא גם מספקת מפות לא מקוונות עבור למעלה מ-130 מדינות וכוללת מידע על עסקים ואטרקציות מקומיות. Here WeGo מאפשרת לך לשמור מיקומים מועדפים וליצור מסלולים מותאמים אישית.

טיפ: כדי לגשת למפות לא מקוונות, עבור אל "הגדרות" ובחר "הורדת מפה". משם תוכל להוריד מפות עבור אזורים או מדינות ספציפיות.

הורדה למערכת IOS | הורדה למערכת אנדרואיד

Sygic GPS

Sygic GPS Navigation & Maps (חינם עם אפשרות רכישה בתוך האפליקציה)

Sygic היא אפליקציית ניווט המספקת הנחיות מפורטות, עדכוני תנועה בזמן אמת ומידע על נקודות עניין. האפליקציה מאפשרת למשתמשים להוריד מפות לשימוש לא מקוון, מה שהופך אותו לאופציה נהדרת עבור מטיילים.

טיפ: כדי להוריד מפה לשימוש לא מקוון, יש לבצע חיפוש מיקום ב-Sygic ולאחר מכן להקיש על "הורד". ניתן גם להתאים אישית את המסלול שלך על ידי בחירת אמצעי תחבורה שונים, כגון הליכה, רכיבה על אופניים או נהיגה. בנוסף, ל-Sygic יש תכונה המאפשרת לך לראות מגבלות מהירות ולקבל התראות כשעוברים את המהירות המותרת

הורדה למערכת IOS | הורדה למערכת אנדרואיד

Citymapper

Citymapper (חינם עם אפשרות רכישה בתוך האפליקציה)

Citymapper היא אפליקציית ניווט המספקת מידע בזמן אמת על אפשרויות התחבורה הציבורית, כולל לוחות זמנים של אוטובוסים, רכבות ורכבת תחתית. היא מספקת גם כיווני הליכה ומסלולי אופניים, מה שהופך אותו לאופציה מצוינת עבור מטיילים ומקומיים.

טיפ: כדי להפיק את המרב מ-Citymapper, הקפידו להפעיל שירותי מיקום ולהעניק לאפליקציה הרשאת גישה למצלמת המכשיר שלכם. זה מאפשר ל-Citymapper לספק מידע מדויק יותר על המיקום שלך ונקודות עניין בקרבת מקום.

הורדה למערכת IOS | הורדה למערכת אנדרואיד

אפליקציות ניווט אופליין

ככל שאתם מתשמשים באפליקציות ניווט, השתדלו להתקין במכשיר לפחות אפליקציית ניווט אופליין אחת שתוכל לשמש אתכם במקרים של בעיות קליטה.

יתרונות לשימוש באפליקציית ניווט אופליין:

  • אין צורך באינטרנט: אפליקציות אלו מאפשרות לנווט ללא חיבור אינטרנט פעיל, מושלם לטיולים באזורים מרוחקים עם כיסוי רשת מוגבל או ללא קליטה.
  • חיסכון בנתונים: מפות לא מקוונות עוזרות לשמור נתונים, מכיוון שהן לא מחייבות אותך להיות מחובר כל הזמן לאינטרנט כדי לעדכן את המיקום והמסלול שלך.
  • חיסכון בסוללה: מכיוון שמפות לא מקוונות אינן צריכות לעשות פינג כל הזמן לשרת כדי לעדכן את המיקום והכיוון שלך, הן יכולות לחסוך את חיי הסוללה במכשיר שלך.
  • מהירות: מפות לא מקוונות יכולות להיות מהירות יותר מכיוון שאין להן צורך בטעינת נתוני מפה דרך חיבור אינטרנט איטי או לא עקבי.
  • חסכון: במיוחד בזמן נסיעה לחו"ל, ניווט לא מקוון יכול לחסוך מכם חיובים יקרים עבור נדידה.
  • פרטיות: אם אתם מודאגים לגבי פרטיות, שימוש במפה לא מקוונת יכול לעזור. אפליקציות אלו אינן צריכות לשלוח נתונים הלוך ושוב דרך האינטרנט.
אז מה היה לנו?

אולי יעניין אותך...