האתרים שלנו:

ביטוח נסיעות לחו"ל – הטבה מיוחדת לגולשי האתר

טופס התעניינות בביטוח נסיעות לחו"ל

12% הנחה בביטוח נסיעות לחו"ל

טסים לחו"ל? מתלבטים איזה ביטוח נסיעות מתאים ביותר עבורכם או שאתם מחפשים ביטוח נסיעות איכותי ובמחיר משתלם?

במסגרת ההטבות לגולשים שלנו, דאגנו לכם גם להטבה מצוינת בביטוחי נסיעות.

סוכנות הביטוח מישורים, סוכנות פרטית, עצמאית ואובייקטיבית, המתמחה בביטוחי נסיעות לחו"ל ועובדת עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, ארגנה לכם הטבה – 12% הנחה בחלק מביטוחי הנסיעות המובילים בישראל.

פספורטכארד
הפניקס סמארט טרוול
הראל ביטוח
מגדל מסע עולמי
מנורה מבטחים
כלל ביטוח

שאלות ותשובות בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל

לנוחיותכם מצורפים שאלות ותשובות בנושא ביטוח הנסיעות לחו"ל, המידע המופיע בעמוד זה נכתב בתמציתיות וכשירות לגולשי האתר. המידע הרלוונטי והמחייב הוא אך ורק זה המופיע בפוליסת הביטוח עצמה. ט.ל.ח.

במידה ואתם מעוניינים תוכלו לפנות אלינו גם בוואטסאפ

ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב משני רבדים, רובד בסיסי ורובד כיסויים נוספים

הרובד הבסיסי כולל לרוב: הוצאות רפואיות, אשפוז, פינוי לבית חולים, הטסה לישראל, תרופות, טיפולי חירום לשיניים, הטסת מלווה למקום האשפוז בחו"ל, הארכת שהות בחו"ל עקב מקרה ביטוח, הטסת גופה, הריון עד שבוע 12 שאובחן לראשונה בחו"ל, חבות כלפי צד שלישי (ניתן להסרה), איתור וחילוץ (ניתן להסרה).

רובד כיסויים נוספים : ביטול וקיצור נסיעה, כבודה – אובדן או גניבה, ביטוח מחשב נייד, ביטוח טלפון נייד, ביטוח מצלמה, החמרת מצב רפואי קיים, הריון, ספורט אתגרי, ספורט חורף.

בהחלט, על ידי מילוי הטופס הבא תוכלו לקבל עד 12% הנחה בביטוח הנסיעות לחו"ל

כן, ביטוח הבריאות הישראלי הוא עבור טיפולים בישראל ואיננו תקף במידה וישנם אירועים רפואיים בלתי צפויים בחו"ל.

את ביטוח הטיסה מומלץ לעשות מוקדם ככל האפשר (ניתן להצטרף לביטוח עד 180 יום לפני הטיסה המיועדת) מהסיבות הבאות:

  • הביטוח מתחיל מיד – כשאתם מבטחים את עצמכם לפני הטיסה, הביטוח מתחיל מיד ומכסה כבר מהפעלתו מקרים בהם לוא תוכלו לטוס מסיבות רפואיות שונות ועקב מקרי חירום שונים
  • התעריף זהה – תעריף הביטוח לא משתנה, כך שאין צורך להמתין לרגע האחרון.
  • הוצאות  – יש לקחת בחשבון שככל שמתקרבים למועד החופשה ההוצאות גדולות, כך שעל ידי רכישת הביטוח מראש תוכלו לשחרר חלק ממסגרת האשראי שלכם.
  • תשלומים – על ידי הצטרפות מראש תוכלו לחלק את התשלומים עבור ביטוח בצורה נוחה
  • שימו לב: במידה ואתם מעוניינים תוכלו לרכוש ביטוח לביטול טיסה מכל סיבה שהיא בקישור הבא: ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה

ביטוח הנסיעות הניתן על ידי כרטיס האשראי מעניק לרוב ביטוח בסיסי ביותר אשר ידרוש לרוב השתתפות גבוה שלכם בכל מקרה של בבעיה רפואית חלילה בזמן הטיול בחו"ל. או כמו שנהוג לומר אין מתנות חינם. לשיקולכם

 

 

 

לפני רכישת ביטוח הנסיעות ועל מנת שתיהיו מכוסים כנדרש, יש צורך בעדכון מצב רפואי קיים, תרופות שאתם נוטלים באופן קבוע, ניתוחים שביצעתם לאחרונה, דיווח על מצב היריון, ספורט אתגרי שאותו אתם מתכננים לבצע במסגרת הטיול (שימו לב כי כל חברה מגדירה אחרת מהו ספורט אתגרי), ביטוח סקי במידה ואתם מתככנים חופשת סקי ובעיקרון כל מידע נוסף שרלוונטי לטיול.

בנוסף יש למלא את הצהרת הבריאות של חברת הביטוח בצורה מהימנה על מנת שהכיסוי הביטוחי יתאים למצב הרפואי בפועל

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא דוגמת הביטוח של חברת טריפגרנטי, הוא ביטוח משלים לביטוח הנסיעות לחו"ל.

בביטוח ביטול טיסה, ניתן לבטל את הטיסה בהתאם לרצון שלכם (גם אם סתם לא בא לכם לטוס). בעוד ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לכסות מקרים רפואיים בחו"ל, או אם חלילה מחלה קשה או מוות במשפחה לפני הנסיעה מה שעלול לגרום לביטול הטיסה.

ביטוח כבודה נועד לבטח את המטען שלכם, ביטוח זה איננו ביטוח חובה ונועד לכסות מקרים בהם המזוודות שלכם ילכו לאיבוד או יגיעו מאוחר יותר, לשיקול דעתכם

כן, ניתן לרכוש הרחבה מתאימה לנוסעת בהיריון. הדבר כרוך בתשלום נוסף אשר כולל פיצוי מלא על צורך רפואי בעת השהייה בחו"ל, כגון : התייעצות עם רופא, בדיקות, אשפוז, לידה מוקדמת, הטסות, טיפול בולד ועוד. מספר דגשים: לכל חברת תעופה ישנה מדיניות משלה בנוגע לגיל הנוסעת ולשבוע ההריון לכן חשוב לבדוק זאת מול חברת התעופה ולפני רכישת כרטיס הטיסה. פרטים נוספים בנושא יש לבדוק בסעיף ביטוח נסיעות בתקופת ההיריון שבפוליסה הרצויה

כיום מרבית חברות הביטוח השונות משלמת ישירות לספקים השונים בחו"ל ובמרבית המקרים אין צורך לשלם בעצמכם ולתבוע את חברות הביטוח.

הגדרת ספורט אתגרי משתנה מחברה לחברה, כאשר חלק מהחברות מגדירות גם אטרקציות דוגמת מגלשות הרים או פארקי חבלים כספורט אתגרי הדורש הרחבה. 
בעת ההצטרפות לביטוח חשוב לעבור על רשימת הפעילויות ולבדוק האם הפעילות אותה תיכננתם בחו"ל, נחשבת ספורט אתגרי.
אל תשכחו במידה ואתם לא בטוחים, תמיד תוכלו להתייעץ עם סוכן הביטוח ללא עלות וללא התחייבות על ידי הטופס הבא

ביטוח איתור וחילוץ נועד למקרים בהם חלילה יש צורך לחלץ את המטיילים מאזורים מסויימים או אם חלילה הלכתם לאיבוד ביעד.

הרחבה זו נדרשת במיוחד במידה ואתם תרמילאים או מטיילים באזורים בעייתים. בשל העלות הנמוכה שלו למול היתרון הגדול אם חלילה תזדקקו לו. מומלץ בחום להשאיר אותו פעיל במסגרת הרובד הבסיסי של הביטוח

טופס התעניינות בביטוח נסיעות לחו"ל

במידה ואתם מעוניינים תוכלו לפנות אלינו גם בוואטסאפ
אז מה היה לנו?

אולי יעניין אותך...